Mēbeļu krāsošana ar PintyPlus HOME

Mēbeļu krāsošana mājās

Ikviens jau ir iedomājies par mēbeļu krāsošanu savās mājās – iekštelpās. Izmantojot PintyPlus HOME ūdens bāzes krāsu tas ir iespējams

Virsmas sagatavošana

Kas Jums būs nepieciešams:

  • PintyPlus HOME Ūdens bāzes aerosola krāsa
  • Smilšpapīrs
  • Izolenta maskēšanai
  • Un tīrīšanai šķidrumu uz spirta bāzes( Piemēram nagulakas noņēmēju) un lupatiņu

1. Solis: Noslīpējiet virsmu!
2. Solis: Lai notīrītu virsmu no taukiem un netīrumiem, izmantojiet spirtu un audumu! Ir svarīgi, lai krāsojamā virsma būtu pilnīgi tīra, bez putekļiem un taukiem!
3. Solis: Ja vēlaties rakstainu unikālu dizainu, uzzīmējiet izvēlēto modeli, ko obligāti pirms krāsošanas nosedziet ar izolenti.

Virsmas maskēšana ar izolenti

4. Solis: Aerosols jākrata apmēram 30 sekundes, bumbiņai, kas atrodas aerosolā ir jāatskan. Stingri ieteicams pārbaudīt izsmidzinot krāsu uz papīra un izmērīt pareizo attālumu turpmākai smidzināšanai. Pilns nožūšanas laiks 1 stunda, papildus krāsas kārtu var uzklāt pēc 30 minūtēm.

Kamēr tiek uzklātas krāsas

Ar PintyPlus HOME ūdens bāzes krāsas aerosolu tagad ir iespējams dažu stundu laikā pilnībā pārdekorēt vai pārkrāsot nolietotās mēbeles.

PintyPlus HOME:

Pintyplus HOME ir ūdens bāzes aerosola krāsa, kas īpaši izstrādāta mājsaimniecības priekšmetu un mēbeļu krāsošanai.  Krāsa uzklājot netek un veido matētu efektu. Krāsot var jebkuru virsmu, kā arī krāsai ir lieliska saķere ar gandrīz jebkuru materiālu. Pintyplus HOME krāsas izstrādāja interjera dizaineri, ievērojot pašreizējās tendences un dizaina idejas. Izvēlieties un kombinējiet dažādas krāsas, lai panāktu līdzsvaru starp komfortu un patīkamo estētiku. Diapazons ir izveidots tā, lai visi toņi būtu labi saskaņoti savā starpā.

PintyPlus HOME priekšrocības:

  • Ērti lietojams aerosola krāsa pat iesācējiem
  • Krāsa ir gandrīz bez smaržas
  • Ekonomisks aerosols ar lielisku pārklājumu
  • Var izmantot uz jebkuras virsmas
  • UV izturīgs, paredzēs lietošanai iekštelpās un ārpus tām

Lai izmantotu HOME aerosolu:

PintyPlus HOME ir ūdens bāzes emalja, kuru var izmantot gandrīz jebkuras virsmas krāsošanai. Vai tas ir poliesters, koks, plastmasa, metāls, stikls, jūs varat droši izmantot šo produktu. Izmantojot maināmos izsmidzināšanas uzgaļus, jūs varat izveidot jebkuru projektu neatkarīgi no tā, vai tā ir mēbele, mazāks dekors vai pat mazāka sienas virsma.