Nokrāso metālu un plastmasu ar Pintyplus TECH aerosolu

Lai izdekorētu dažādas konkrētas virsmas, nepieciešama speciāla krāsa, bet tai jābūt ar īpašām īpašībām un, domājot par to, mēs izveidojām savu Pintyplus TECH krāsu līniju.

Poraini materiāli, piemēram, koks vai kartons, ir tie, kas krāsu vislabāk absorbē un nostiprina. Tos ir vieglāk krāsot, un tiem nepieciešams mazāks nožūšanas laiks. Turpretim citiem materiāliem ir dažādas specifiskas īpašības, kurām, lai panāktu labu pārklājumu, ir vajadzīgas īpašas krāsas.

Metāla un plastmasas priekšmetu īpašības

Ja ir kāds materiāls, kur nepieciešama izturīga, augstas kvalitātes krāsa, tas noteikti ir metāls. Ne tikai tāpēc, ka to ir grūti krāsot, bet gan tāpēc, ka metāla priekšmetiem ir nepieciešams speciāls pārklājums. Tas attiecas uz margām, žogiem, ķiverēm, automašīnām un citiem dzelzs priekšmetiem, kas parasti atrodas ārpus telpām un tiek pakļauti skarbākiem laika apstākļiem un kuriem nepieciešami pretkorozijas izstrādājumi.

Tas pats attiecas uz plastmasu. Tā kā tas nav porains materiāls, tam nepieciešama arī īpaša krāsa, kas veicina nostiprināšanu un žāvēšanu.

Abiem šiem materiāliem galvenais posms vienmēr būs virsmas sagatavošana. Lai panāktu augstāko kvalitāti, šī darba daļa vienmēr ir svarīga, taču plastmasas un metāla virsmām tas ir būtiskāk kā citiem materiāliem.

Grunts aerosoli: to pielietojumi un veidi

Svarīgi ir sagatavot plastmasas un metāla virsmas ar produktu, kas palīdz nostiprināt krāsas saķeri ar apstrādājamo virsmu. Grunts aerosoli atvieglo krāsas saķeri atkarībā no virsmas un materiāla veida, tā saķeres vai biezuma.

PintyPlus grunts pasargā virsmus no ārējās laikapstākļu iedarbības, kā arī uzlabo krāsas saķeri ar virsmu. Grunti ir ieteicams izmantot ne tikai uz plastmasas vai metāla, bet arī uz betona, PVC, keramikas vai koka.

Plastmasas virsmām mēs iesakām bezkrāsainu aerosolu Pintyplus TECH grunts plastmasai. Speciālā grunts ir piemērota automašīnas plastmasas detaļām, dažādiem plastmasas krēsliem, galdiem, čemodāniem vai rotaļlietām, jo tas pielāgojas gan stingrai, gan elastīgai plastmasai.

Gruntējums dažādiem metāliem

Katram no dažādajiem metāliem ir nepieciešams piemērots produkts tā tālākai apstrādei

  • Nerūsējošais tērauds: šajā gadījumā ir nepieciešama aizsardzība pret dažāda veida skrāpējumiem un nodiluma. Spīdīgs nerūsējošs akrila pretkorozijas gruntējuma aerosols PintyPlus kura pārklātā virsma veido nerūsējoša tērauda izskatu. Tas satur 316L nerūsējošā tērauda metāla pigmentus un nodrošina ļoti labu turpmāko aizsardzību no rūsas. Paredzēts, lai nosegtu tērauda konstrukcijas, metinājumus, tvertnes vai žogus
  • Dzelzs: Ir nepieciešams pretkorozijas līdzeklis, piemēram, Pintyplus TECH Alkīda bāzes antikoroziajs grunts. Šis produkts ir bez hroma un svina piedevām, kas pieejama trīs krāsās (baltā, melnā un sarkanīgā krāsā), piemērota gan mājas, gan rūpniecības dzelzs konstrukcijām.
  • Metāli, kas pakļauti ekstremāliem apstākļiem: uz šīm virsmām ir svarīgi novērst koroziju, un cinka gruntējums to var nodrošināt. Pintyplus TECH Cinka grunts (99% tīrs Cinks) , kas arī izturt temperatūru līdz 600ºC. Paredzēs skursteņiem, metāla konstrukcijām, tvertnēm un cinkotām detaļām.
  • Kalts dzelzs: Antīka āmura krāsa aerosolā Pintyplus  paredzēta, lai aizsargātu metāla virsmas. Veido biezu un izturīgu pārklājumu, kas rada antīkas dzelzs efektu. Divi vienā: grunts un izturīgs krāsas pārklājums, kā arī Izturīgs pret nodilumu.

 

Kad esat izvēlējies vispiemērotāko produktu no mūsu Pintyplus TECH līnijas, virsma jau gatava krāsošanai jūsu izvēlētajās krāsās. Nodrošinās kvalitatīvu krāsas noturīgumu uz virsmas, kas nesaskrāpēs un nerūsēs.