Krāsojiet kaltu dzelzi vai dzelzs priekšmetus ar PintyPlus Tehniskajiem aerosoliem

PintyPlus TECH komanda nekad neapstājas, turpinot attīstīties un meklēt risinājumus, lai izveidotu jaunas krāsas un diapazonus visu veidu priekšmetiem un materiāliem, kā piemēram kaltam dzelzim vai dzelzs priekšmetiem.

Dzelzim ir savas īpašības, un tam ir nepieciešama lielāka biezuma un izturības krāsa, jo, ja to pakļauj mitrumam vai tam nelabvēlīgiem laikapstākļiem, tas viegli oksidējas – sarūsē. Tāpēc tiem nepieciešama apkope un krāsa, kas izturīga gan pret sauli, gan lietu.

Kalts metāls ir metāla konstrukcija, kas tiek veidota ar spiedienu (caur presēm) vai ar triecienu, izmantojot īpašus āmurus. Līdzīgi kā to var redzēt filmās, kur kalējs kaļ dzelzi un to deformē sev vēlamā formā.

Tā kā dzelzs ir izturīgs materiāls esam jau pieraduši to izmantot dažādos āras dekoratīvajos vai sadzīves priekšmetos, piemēram, žogos,āras mēbelēs, šūpuļkrēslos, sētu vārtos utt. Šie priekšmeti atrodoties ārā ne vienmēr ir labi saglabājušies, tāpēc speciāls krāsas slānis var palīdzēt tos glābt, pat ja tie jau ir sabojāti. Pintyplus TECH aerosoliem ir divas galvenās funkcijas – gruntēšana un krāsa, kas nodrošinās jebkura metāla atjaunošanu.

Gruntēšana ir process, ar kuru tiek sagatavota virsma krāsošanai. To izmanto, lai panāktu krāsas absorbāciju, bet dzelzs gadījumā tas var būt ļoti laikietilpīgs process. Kad tas ir bijis pakļauts nelabvēlīgiem laikapstākļiem, uz metāla parasti veidojas rūsa. PintyPlus TECH produkti pēc gludas slīpēšanas ietaupa lielu daļu darba, ar formulas, kas vienmērīgi izlīdzina un vienlaikus nokrāso apstrādājamo virsmu.

Ja apstrādājamā virsma ir ļoti sliktā stāvoklī, ieteicams iepriekš izmantot Pintyplus Krāsas noņēmēju, kas noņem jebkāda veida krāsas un lakas. Pēc izsmidzināšanas produktu uz noklātās virsmas atstāj uz vairākām minūtēm un pēc tam notīra ar ziepēm un ūdeni. Pēc notīrīšanas virsma ir atkal gatava krāsošanai.

Dzelzs vārti, margas un mēbeles

Kaltas dzelzs mēbeļu detaļām ir ļoti dažādi stili,  piemēram: vintage, Ibizan un Marokas stils. Kaltam metālam nav obligāti jābūt tradicionālajai melnajai krāsai. Jūs varat spēlēties ar dažādiem toņiem, lai iegūtu sev vairāk pievilcīgu krāšu. Melns tonis var būt aizstājējkrāsa, kuru mēs izmantosim durvju un logu rokturos vai galdiņu un krēslu kājās, taču ir arī citas krāsas, kas piedod odziņu. Matēts melns piešķir nedaudz pieskārienu no sirsnības un elegances, bet pelēka vai zila krāsa padarīs gaišāku jebkuru pagalma stūrīti.

PintyPlus Antīka āmura krāsas kolekcijai ir ļoti modernas un mūsdienīgas krāsas, kas piešķir ideālu matētu un izturīgu apdari vintage stila dekorēšanai. PintyPlus Zilajai krāsai ir tirkīza tonis, kas stieņiem, margām, galdiem un krēsliem piešķirs Ibizan stilu. Tas ir ideāli piemērots dekorēšanai zvejniecības iedvesmotās mājās, piemēram, bijušo zvejnieku mājās. No otras puses, zaļais un sarkanais tonis piedod novecojušas apdares izskatu, kas piestāvēs lauku mājām vai dārziem.