Kā soli pa solim nokrāsot koka kumodes

Šajā rakstā mēs soli pa solim iepazīstināsim ar to, kā vienkāršu dabīgā koka kumodi pārveidot par izsmalcinātu un stilīgu mēbeli, uzklājot jauno izsmidzināšanas aerosola krāsu, kas īpaši izstrādāta mājas dekorēšanai: Pintyplus HOME.

Process nav sarežģīts, un rezultāts ir visnotaļ iespaidīgs. Galvenais, lai būtu pieejami nepieciešamie materiāli tālākajai dekorēšanai.

Nepieciešamie materiāli:

Ar ko sākt?

1.Solis Sagatavojiet koka atvilktni krāsošanai.

Mēs izmantosim dabīgā koka kumodi, kuru par saprātīgu cenu varam atrast jebkurā mēbeļu veikalā. Bet derēs arī jebkāds cits skapītis.

Lai iegūtu optimālāko rezultātu, noslēpums ir sagatavot krāsojamu virsmu lai tā vienmērīgi absorbētu krāsu. Sagatavot visu krāsošanai, ievietojot avīžu vai plastmasas loksnes zem mēbelēm, lai aizsargātu grīdu un atvieglotu tīrīšanu, kad būsim pabeiguši.

Pirms kumodes krāsošanas virmsa ir jāapstrādā. Tai ir jābūt tīrai un noslīpētai vietās, kur virsma nav vienmērīga. Iegūtā gludā virsma nodrošinās daudz labāku rezultātu.

2. Solis. Aizlīmējiet virsmu, kuru nevēlaties noklāt ar krāsu.

Izņemiet atvilktnes no kumodes un ar izolentu norobežojiet krāsojamās vietas kuras nevēlaties noklāt ar krāsu. Kā redzams fotoattēlā, vienā no atvilktnēm  no stūra līdz stūrim uzliek divas sloksnes, kas krustojas centrā krusta formā.

Otrajai atvilktnei izveidojiet ģeometrisku kompozīciju. Izmēriet garumu ar lineālu un atvilktnes centrā novietojiet vertikālas lentes sloksni tā, lai tā būtu sadalīta divās vienādās daļās. Vienā pusē pārklājiet vienu no stūriem ar trīsstūrveida formu.

Tad otrajā pusē dariet tāpat: no centra līdz stūrim novietojiet sloksni un pēc tam pārklājiet to ar lenti, piešķirot tai pretējā stūrī trīsstūra formu.

3. Solis. Sagatavojiet krāsojamo laukumu

Pēc tam vienu no atvilktņu pusēm pārklājiet ar avīzi, lai tā netiktu iekrāsota, kamēr jūs krāsojat otru pusi. Šajā pusē pēc paša izvēles izvēlieties vienu no Pintyplus HOME izsmidzināšanas krāsas, mēs iesakām kādu no rozā toņiem.

4.Solis. Nokrāsojam virsmu.

Pirms krāsas uzklāšanas aerosols jākrata apmēram 60 sekundes, bumbiņai, kas atrodas aerosolā ir jāatskan. Attālums var atšķirties  atkarībā no objekta vai virsmas, kuru gatavojaties krāsot. Šajā gadijumā ieteicamais attālums ir 15 cm.

Krāsa ir jauzklāj no augšas uz leju un pēc tam no vienas puses uz otru, lai perfekti pārklātu visu virsmu. Nav ieteicams krāsu uzklāt uz virsmas krāsojot šķersām, jo tas var ietekmē krāsas uzklājuma vienmērīgumu.

Beidzot darbu, ir svarīgi aerosolu pagriezt otrādi, un izpūst gāzi. Šādi mēs novērsīsim smidzinātāja aizlipšanu ar krāsu un aerosolu būs iespējams atkārtoti izmantot.

5. Solis. Nokrāsojiet otru pusi ar otru rozā toni, vai jebkuru citu PintyPlus HOME toni pēc Jūsu izvēles

Dažādie rozā toņi veidos patīkamu kontrastu.

Pintyplus Home krāsas priekšrocība ir tā, ka to var notīrīt piecpadsmit minūšu laikā pēc uzklāšanas. Kad abas puses ir nokrāsotas, jūs varat redzēt efektu un pārbaudīt, vai rezultāts ir pēc jūsu vēlmēm un vai tajā nav nepilnību. Ja nav iegūts vēlamais efekts, 15 minūšu laikā Jūs varat to notīrīt ar ziepēm un ūdeni, un virsma būs tīra.

Atkārtojiet tos pašu soļus pārējām atvilktnēm.

6. Solis. Kumodes korpuss un rokturi.

Pārējo kumodi un rokturus noklājiet ar Balto krāsu

Iegūtais rezultāts priecē acis. Ļoti patīkamu izskatu var iegūt arī apvienojot PintyPlus zilos toņus.