Nokrāso plastmasas atvilktnes ar PintyPlus krīta krāsām

Izsmidzināmā krīta krāsa spēs sasniegt maksimālāko rezultātu vienkāršā un ekonomiskā veidā. Viena no lietām, ko mums patīk redzēt ar saviem izstrādājumiem, ir antīko mēbeļu renovācija. Šoreiz mēs parādīsim, kā krāsot antīku skapīti ar Pintyplus krīta krāsu.

Nepieciešamie materiāli

Kā 4 ātros soļos nokrāsot skapīti ar krīta krāsām?

1º. Sagatavojiet apstrādājamo virsmu

Pirms skapīša krāsošanas virmsa ir jāapstrādā. Tai ir jābūt tīrai un noslīpētai vietās, kur virsma nav vienmērīga. Iegūtā gludā virsma nodrošinās daudz labāku rezultātu.

2º.- Uzklājiet plastmasas grunti

Vietas, kuras nevēlaties nokrāsot aplīmējat ar izolenti. Atvilktnes centrālā daļa ir izgatavota no plastmasas, un Pintyplus plastmasām mēs uzliksim grunts slāni, lai nodrošinātu labāko rezultātu. Mēs ļaujam gruntij nožūt, tas neaizņem ilgu laiku, pēc 10 minūtēm mēs varam uzreiz krāsot.

3.- Krāsojiet virsmu ar krītu krāsas aerosolu

Kad grunts ir nožuvusi, mēs to krāsosim ar krīta krāsu, es gribēju izveidot atvilktnes trīs toņos – rožainā pulverī, rozā ziedlapas krāsā un brūni baltā krāsā, šī krāsa lieliski pārklās virsmu bez krāsas pilēšanas.

4.- Beidzamais solis ir nolakot skapīša atvilktnes.

Kad uzklātā krāsa uz atvilktnēm ir nožuvusi, mēs uzklājam speciāli paredzēto laku Krīta krāsai. Lai nodrošinātu lielāku krāsas aizsardzību, mēs varam uzklāt divus slāņus, ievērojot žāvēšanas laiku. Tad mums ir tikai jānoņem izolente un darbs ir pabeigts.

Parastam nolietotam skapītim esam piedevuši svaigu un modernu dizainu tikai ar pāris soļiem.