Kā pareizi nokrāsot dzelzs radiatoru?

Vai esat domājis atjaunot mājas radiatorus? Tad šī būs pamācība, kurā Sāra no vietnes Mamisybebes.com dalās savā pieredzē, krāsojot savas mājas dzelzs radiatorus ar aerosola krāsu.

Dzīvoklī, kuru Sāra nopirka, bija daži veci čuguna radiatori. Ārpusē tie bija veci, taču strādāja perfekti, tāpēc, tā vietā, lai tos aizstātu, viņš izvēlējās tos atjaunot ar aerosola krāsu. Galu galā tas bija kaut kas tāds, ko viņš vienmēr bija redzējis, kā dara viņas vecāki, rezultāts Jūs pārsteigs.

Nepieciešamie materiāli

Lai jūsu vecie dzelzs radiatori izskatītos kā jauni, jums būs nepieciešams:

materiales para renovar los radiadores de hierro

Kā soli pa solim atjaunot radiatoru?

Dzelzs radiatoru atjaunošana ir tik vienkārša, ka to var izdarīt pat bērns, kā jūs redzēsit turpmākajos attēlos. Turklāt, sekojot tālāk dotajām instrukcijām, jūs iegūsiet vislabāko rezultātu.

1. noņemiet radiatorus, un tos kārtīgi notīriet

Pirmkārt, radiatori tiks izjaukti(noņemti), jo šādā veidā tos būs daudz ērtāk nokrāsot.

Tos var arī krāsot, neizjaucot, bet tādā gadījumā ir jānovieto aiz radiatora kartons, lai siena netiktu iekrāsota, kā arī plēve uz grīdas.

Pēc izjaukšanas radiatori ir  jānotīra, lai krāsai būtu labāka saķere. Sāra izmantoja tvaiku, lai mīkstinātu netīrumus, un pēc tam tos notīra ar lupatu.

Ja radiatori ir labā stāvoklī, jūs varat tos krāsot bez liekām darbībām, bet pretējā gadījumā jums būs jāizmanto Greenox krāsas noņēmējs.

renovar radiadores con pintura en spray

2.- Uzklājiet grunti

Kad tie ir tīri un liekā krāsa ir noņemta, protams ja tas ir bijis nepieciešams. Ja ir jākrāso vairāki radiatori, kā tas ir šajā gadījumā, krāsošanai ar smidzinātāju ieteicams izmantot atbilstošas aizsargmaskas. Turklāt ir svarīgi krāsot labi vēdināmā vietā.

Gruntējuma uzklāšana ir tik vienkārša, ka to var izdarīt pat 8 gadus veca meitene. Jums vienkārši jāveic daži piesardzības pasākumi:

  • Darbu atvieglos Pintyplus izsmidzināšanas pistole. Tas ir universāls aksesuārs, kas piestiprināms pie jebkura aerosola baloniņa un ir ļoti ērts. Tā cena ir diezgan ekonomiska un ievērojami uzlabo krāsošanas pieredzi, šī iemesla dēļ Sara to iesaka izmantot.
  • Izsmidziniet aerosolu apmēram 30 cm attālumā no virsmas, kuru vēlaties krāsot. Ja jūs krāsosiet pārāk tuvu, būs šļakatas un sabojāsiet rezultātu. Ātri sapratīsiet triku, neuztraucieties.
  • Krāsa ir jauzklāj no augšas uz leju un pēc tam no vienas puses uz otru, lai perfekti pārklātu visu virsmu. Nav ieteicams krāsu uzklāt uz virsmas krāsojot šķersām, jo tas var ietekmē krāsas uzklājuma vienmērīgumu.

Ja radiatoram ir oksidācijas pazīmes, ieteicams uzklāt Pintyplus Tech dzelzs grunti.

aplicar imprimación a los radiadores

3º.- Uzklājiet krāsu radiatoriem

Kad grunts ir nožuvusi, var sākt krāsošanas darbus. Evolution krāsas ir produkts, kas īpaši izstrādāts, lai izturētu karstumu un nodrošinātu labu turpmāko apkopi.

Kad iedomājies par radiatoriem, tie vienmēr ir baltā krāsā. Bet ko tad, ja mēs vēlamies viņiem piešķirt kādu īpašāku krāsu? Sāra nolēma atbrīvot savu radošumu un integrēt radiatorus jaunās mājas rotājumā. Šī iemesla dēļ, ieejot mājā un virtuvē, viņš nolēma tos krāsot atbilstoši tapetes un pārējiem rotājumiem.

Krāsa, kuru viņa izvēlējās no plašās Pintyplus Evolution krāsu paletes, bija RAL 6033 Piparmētru tirkīza virtuvei un  RAL 5017 Traffic Blue viesistabai.

darle color a los radiadores con pintura en spray

Pēc visu šo darbību veikšanas Mamisybebes.com autore saka, ka ir patiešām apmierināta ar rezultātu. Tas nav bijis sarežģīti, patiesībā mājas bērni visu laiku palīdzēja. Turklāt pirms vairākiem gadiem viņa ar otu krāsoja dažus radiatorus un viņa esot bijis grūti sasniegt visus caurumus. Ar krāsas aerosolu tas ir bijis daudz vienkāršāk.

  • Iespaidīgs gala rezultāts
  • Ietaupiet līdzekļus, pārkrāsojot radiatorus kvalitatīvā un ekonomiskā veidā
  • Veiciet visus atjaunošanas darbus pāris stundu laikā

renovar radiadores con pintura en spray

Rakstu veidojusi Pintypluser: Mamisybebes