Kā nokrāsot radiatoru ar Pintyplus aerosola krāsu

Vai jūsu radiatori laika gaitā ir kļuvuši dzelteni vai krāsa ir izbalējusi? Šajā rakstā būs aprakstīts, kā atjaunināt radiatora izskatu tikai dažu minūšu laikā. Noskaidrosim, kas jādara lai no krāsotu radiatoru, bez tā izjaukšanas.

Ikdienā lietojot un laika gaitā radiatori parasti zaudē sākotnējo krāsu un spilgtumu. Tā mainīšana ir diezgan dārgs risinājums. Šī iemesla dēļ mēs ierosinām tos nokrāsot, lai atjaunotu to izskatu, vai vienkārši, piedotu odziņu.

Nepieciešamie materiāli

Lai nokrāsotu radiatoru, mums būs nepieciešams:

Kā soli pa solim nokrāsot radiatoru

Radiatora krāsošana ir daudz vienkāršāka un ātrāka, ja to darāt ar aerosola krāsu.

1º.- Notīriet radiatoru

Pirmkārt, radiators jānotīra ar tīrīšanas spirtu, lai notīrītu visus putekļus un netīrumus. Tādā veidā tiks atvieglota krāsas saķere ar krāsojamo virsmu. Ja oriģinālā radiatora krāsa ir sliktā stāvoklī, tā ir obligāti jānotīra ar Greenox krāsas noņēmēju.

Noklāt visu apkārt radiatoram ar kartonu vai aizsargājošu papīru, lai netiktu notraipīta siena vai grīda. Tādā veidā pat nav nepieciešams izjaukt radiatoru.

cómo renovar un radiador con pintura

2.- Uzklājiet krāsu radiatoriem

Pēc tam uzklājam radiatora krāsu Pintyplus Tech. Šī veida krāsas ir speciāli izstrādātas lietajiem un alumīnija radiatoru krāsošanai un saglabāšanai. Lai to nokrāsotu, jāveic šādas darbības:

  1. Aerosols jākrata apmēram 60 sekundes, bumbiņai, kas atrodas aerosolā ir jāatskan
  2. Attālums var atšķirties  atkarībā no objekta vai virsmas, kuru gatavojaties krāsot. Standarta ieteicamais attālums ir apmēram 25-30 cm.
  3. Krāsa ir jauzklāj no augšas uz leju un pēc tam no vienas puses uz otru, lai perfekti pārklātu visu virsmu

15 minūtēs krāsa būs nožuvusi, un jūs varat pāriet pie nākamās darbības.

pintar un radiador con pintura en spray para radiadores

3.- Nokrāsojiet radiatoru ar akrila krāsu

Trešais un pēdējais solis būs krāsas uzklāšana, ja mēs nevēlamies, lai mūsu radiators būtu balts. Pretējā gadījumā pietiks tikai ar radiatora krāsu, ko jau aprakstijām iepriekšējā solī.

Tā kā tika meklētas radikālas izmaiņas, kas pilnībā atjaunoja vecā radiatora izskatu, RAL 1018 Cinka dzeltenā krāsa tika izvēlēta no plašās Pintyplus Evolution krāsu paletes.

Tās uzklāšana ir tikpat vienkārša kā radiatora krāsa. Jums vienkārši jāveic tās pašas darbības. Turklāt aerosola forma ļauj sasniegt katru radiatora stūri, ieskaitot tā iekšpusi.

Ja jūs nolemjat laika gaitā mainīt krāsu, radiators nav jāpārkrāso ar īpašu radiatora krāsu. Vienkārši izvēlieties citu  krāsu un bez liekām darbībām to pārkrāsojiet, radiators tiks atjaunots tikai dažu minūšu laikā.

pintar un radiador de color amarillo

 

cómo pintar un radiador de pared

Kā Jums patīk izmaiņas? Tam nav nekā kopīga ar sākuma dzeltenīgo un blāvo radiatoru. Vislabākais ir tas, ka, lai šīs izmaiņas būtu iespējamas, ir vajadzīgas tikai dažas krāsas aerosola krāsas bundžas un viena stunda jūsu laika.

cómo pintar un radiador paso a paso

Ko jūs domājat par šo renovāciju? Protams, jūs nemaz neiedomājāties, ka radiatora krāsošana varētu būt tik vienkārša un ātra. Tagad vairs nav attaisnojuma, mājas radiatoriem nepiešķirt svaigāku izskatu.